Contact

 

Postadres

Stichting Vrienden van het UMC Utrecht
Huispostnummer G01.5.19
Postbus 85500
3508 GA UTRECHT

Bezoekadres

UMC Utrecht
Heidelberglaan 100
Kamernummer G01.5.19
3584 CX Utrecht

Belangrijke gegevens

IBAN NL51 RABO 0123 6425 15
BIC: RABONL2U
RSIN/fiscaalnummer: 851969872
KvK 56083777

088 756 1010
vrienden@umcutrecht.nl

Team Vrienden UMC Utrecht & Wilhelmina Kinderziekenhuis

Pascale Broks

Pascale Broks

Directeur externe relaties +31 6 2153 2363 P.Broks-2@umcutrecht.nl
Marjan Mol

Marjan Mol

Directeur bedrijfsvoering +31 6 1533 7240 m.j.mol@umcutrecht.nl
Mathilda Cremer

Mathilda Cremer

Relatiemanager +31 6 3111 8664 m.b.cremer@umcutrecht.nl
Sanne de Beus

Sanne de Beus

Relatiemanager +31 6 3111 8473 s.f.debeus@umcutrecht.nl
Marieke Nederhorst

Marieke Nederhorst

Manager campagnes, acties & events +31 6 1611 4639 m.nederhorst-2@umcutrecht.nl
Suzan Hosmar

Suzan Hosmar

Coördinator acties en evenementen +31 6 5017 7784 s.m.hosmar@umcutrecht.nl
Amber Valk-van Raalten

Amber Valk-van Raalten

Online marketeer +31 6 5012 4899 a.vanraalten@umcutrecht.nl
Pauline Schaap

Pauline Schaap

Medewerker projectbeheer (088) 75 610 10 p.schaap@umcutrecht.nl
José Guldenmund

José Guldenmund

Officemanager (088) 75 610 10 j.n.guldenmund@umcutrecht.nl
Linda Molenaar

Linda Molenaar

Relatiemanager +31 6 5017 7679 l.m.molenaar-4@umcutrecht.nl
Tessa van de Kar

Tessa van de Kar

Relatiemanager +31 6 5017 7701 T.R.M.vandeKar@umcutrecht.nl

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief
en blijf op de hoogte.