Onze organisatie

 

Wie zijn wij

De Stichting Vrienden van het UMC Utrecht bestaat uit een team, een bestuur en een Raad van Toezicht. De stichting laat zich voor medische projecten adviseren door een wetenschappelijke adviesraad.

Team Vrienden UMC Utrecht & Wilhelmina Kinderziekenhuis

Pascale Broks

Pascale Broks

Directeur (088) 75 610 10 p.broks@umcutrecht.nl
Mathilda Meier-Cremer

Mathilda Meier-Cremer

Relatiemanager (088) 75 595 95 m.b.cremer@umcutrecht.nl
Sanne de Beus

Sanne de Beus

Relatiemanager (088) 75 571 87 s.f.debeus@umcutrecht.nl
Suzan Hosmar

Suzan Hosmar

Coördinator acties en evenementen (088) 75 574 77 s.m.hosmar@umcutrecht.nl
Amber Valk-van Raalten

Amber Valk-van Raalten

Online marketeer (088) 75 585 04 a.vanraalten@umcutrecht.nl
Iris Nijkamp

Iris Nijkamp

Projectleider campagnes & events 06-42127855 I.Nijkamp-2@umcutrecht.nl
Pauline Schaap

Pauline Schaap

Medewerker projectbeheer (088) 75 610 10 P.Schaap@umcutrecht.nl
José Guldenmund

José Guldenmund

Secretaresse/ Administratief medewerker (088) 75 610 10 j.n.guldenmund@umcutrecht.nl
"Ieder jaar bepalen wij met het team wat de stichting gaat doen en hoe we onze doelen gaan bereiken. Wij willen zo effectief mogelijk, zoveel mogelijk projecten realiseren. " Remco van Lunteren

Bestuur

  • Voorzitter: Drs. J.W.R. (Remco) van Lunteren, divisiemanager, Hersenen-Bedrijfsvoering UMC Utrecht
  • Penningmeester: Dhr. R.M.J. (Richard) Kraan Partner PricewaterhouseCoopers Belastingadviseurs
  • Secretaris: A. (Astrid) Roskes, afdelingshoofd Business Intelligence UMC Utrecht

Raad van Toezicht

  • B.J.M. (Ben) Verwaaijen (voorzitter)
  • J.P. (Jacques) van Dijken, Co-CEO van International Pension Platform S.E.
  • M.H. (Mirjam) van Velthuizen-Lormans, lid Raad van Bestuur UMC Utrecht

 

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief
en blijf op de hoogte.