Onze organisatie

 

Wie zijn wij

De Stichting Vrienden van het UMC Utrecht bestaat uit een team (6,4 fte), een bestuur en een raad van toezicht. De stichting laat zich voor medische projecten adviseren door een wetenschappelijke adviesraad.

Team Vrienden UMC Utrecht & Wilhelmina Kinderziekenhuis

Pascale Broks

Pascale Broks

Directeur externe relaties +31 6 2153 2363 P.Broks-2@umcutrecht.nl
Marjan Mol

Marjan Mol

Directeur bedrijfsvoering +31 6 1533 7240 m.j.mol@umcutrecht.nl
Mathilda Cremer

Mathilda Cremer

Relatiemanager +31 6 3111 8664 m.b.cremer@umcutrecht.nl
Sanne de Beus

Sanne de Beus

Relatiemanager +31 6 3111 8473 s.f.debeus@umcutrecht.nl
Marieke Nederhorst

Marieke Nederhorst

Manager campagnes, acties & events +31 6 1611 4639 m.nederhorst-2@umcutrecht.nl
Suzan Hosmar

Suzan Hosmar

Coördinator acties en evenementen +31 6 5017 7784 s.m.hosmar@umcutrecht.nl
Amber Valk-van Raalten

Amber Valk-van Raalten

Online marketeer +31 6 5012 4899 a.vanraalten@umcutrecht.nl
Pauline Schaap

Pauline Schaap

Medewerker projectbeheer (088) 75 610 10 p.schaap@umcutrecht.nl
José Guldenmund

José Guldenmund

Officemanager (088) 75 610 10 j.n.guldenmund@umcutrecht.nl
Linda Molenaar

Linda Molenaar

Relatiemanager +31 6 5017 7679 l.m.molenaar-4@umcutrecht.nl
Tessa van de Kar

Tessa van de Kar

Relatiemanager +31 6 5017 7701 T.R.M.vandeKar@umcutrecht.nl
"Ieder jaar bepalen wij met het team wat de stichting gaat doen en hoe we onze doelen gaan bereiken. Wij willen zo effectief mogelijk, zoveel mogelijk projecten realiseren." Remco van Lunteren, raad van bestuur UMC Utrecht

Bestuur

  • Voorzitter: R.M.J. (Richard) Kraan, Partner PricewaterhouseCoopers Belastingadviseurs
  • Penningmeester: A. (Astrid) Roskes, divisiemanager Hersenen – Bedrijfsvoering UMC Utrecht
  • Secretaris: J.W. (Jan Willem) Bouman, advocaat CMS
  • Frederique van Berkestijn, medisch afdelingshoofd kindergeneeskunde

Raad van toezicht

  • B.J.M. (Ben) Verwaaijen (voorzitter)
  • J.P. (Jacques) van Dijken, Co-CEO van International Pension Platform S.E.
  • a.i. J.W.R. (Remco) Van Lunteren MSc, lid raad van bestuur UMC Utrecht

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief
en blijf op de hoogte.